co2andur

toode(t) - 0,00

Qingping CO2 & Temp & RH Monitor

Tootegrupid
Kaubamärgid

 

69,00 €
Tootekood: co2-CGP22C
Laoseis: Laos

Mõõdab CO2 taset, temperatuuri ja õhuniiskust. 

Väga pikk aku vastupidavus - kuni 7 kuud. 

 

Jälgige siseruumide CO2 taset Varustatud Šveitsis valmistatud Sensirion CO2 anduriga, mis kasutab NDIR-tehnoloogiat, et pakkuda täpseid ja tundlikke mõõtmisi. Värviline indikaator võimaldab kasutajatel kiiresti hinnata CO2 taset. See leiab ulatuslikke rakendusi erinevates kohtades, sealhulgas kodudes, koolides, büroohoonetes, haiglates, restoranides, kaubanduskeskustes, tehastes, hotellides, laborites ja mujal.
    Temperatuuri ja suhtelise õhuniiskuse jälgimine Suure täpsusega temperatuuri- ja niiskusandur. Mõõtmine on vahemikus -20-50°C (-4-122°F) ja 0-99,9%RH (kondensatsioonivaba keskkond).
    Wi-Fi-ühenduvus, võimaldab kaugseiret. Kaugjuurdepääs andmetele rakenduse "Qingping IoT" või veebisaidi kaudu, kuna toode toetab WiFi-ühendust. Seadmeid saab hallata Qingping IoT abil, jagada ja meeskonnakaaslastega koostööd teha. Akul on pikk ooteaeg ja selle saab kogu aeg ühendada ka USB-toitega.
    Mitu hoiatusmeetodit Sisseehitatud helisignaal annab märku, kui CO2, temperatuur või niiskus on üle piiri. Samuti saate märguandeid saada rakenduse märguannete, meilide ja tekstsõnumite kaudu. * Sumisti äratuse funktsiooni saab välja/sisse lülitada Qingping IoT rakenduse või veebisaidi abil.
    Ajalooliste andmete vaatamine ja eksportimine. Viimase 24 tunni ja 30 päeva ajalooliste andmete graafika on saadaval Qingping IoT-s, samas kui andmeid saab eksportida Exceli failidena. Pole vaja muretseda võrgukatkestuse pärast – seade suudab salvestada kuni 2880 näidukomplekti lokaalselt ja andmed laaditakse serverisse üles, kui ühendus on taas sisse lülitatud.